Duyuru

    İMAR BARIŞI KREDİ DUYURUSU

    SAYIN MALİKLER ; İMAR-BARIŞ KREDİSİNİ TAPU MALİKİ ZİRAAT BANKASI ŞUBELERİNDEN %1.33 ORANINDA KREDİ ALABİLİRLER. KREDİ BAŞVURUSUNU 16.12.2018 TARİHİNDEN SONRA YAPABİLİR.KREDİ ÇIKMASI HALİNDE,SİTE İMAR HESABIMIZA GEÇECEKTIR. BLOKLARDAKİ DAİRELERİN TAMAMI ÖDEDİĞİ TAKDİRDE, ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI HESABINA AKTARILIP,BLOK’A AİT BELGE ALINACAKTIR. ŞAYET DAİRELERE AİT BEDELİ YATIRMAYANLAR OLURSA YAPI KAYIT BELGESİ ALINAMAYACAKTIR.KREDİ ÇEKENLER MASRAF VE FAİZ ÖDEMELERİNİ KENDİLERİ ÜSTLENMİŞ OLACAKLARDIR. BLOKLARDAKİ TEMSİLCİLER İLE MALİKLER BİRLİK SAĞLANARAK ÖDEMEYENLERİN TEŞVİK EDİLMESİ SAĞLANMALIDIR.BU BELGE ALINMAZ İSE İSKAN MÜRACAATI YAPILAMAYACAKTIR.KREDİ BAŞVURUSU YAPANLARIN YÖNETİME BİLGİ AKTARMALARINI RİCA EDERİZ. YÖNETİM

  • 05.12.2018

2018-MAYIS-HAZİRAN FAALİYET RAPORU 3

YÜZME HAVUZUN ESKİYEN VE YIPRANAN ANA GÖVDELERİNDEN HAVUNUZ İÇ ZEMİNİ CAM MOZAİKLERİ DERZLERİ VE YAN DUVAR DERZLERİ YER YER DÖKÜLMÜŞTÜR, MERMER OLAN KAYMAZLAR ÇATLAMIŞ VE KIRILMIŞDIR. SU KANALLARI SU SIZDIRACAK DURUMA GELMİŞTIR.( RESİMLER DE GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ.)

08.06.2018 22:25:28

                             HAVUZUN ESKİMİŞ OLAN YERLERİNE AİT GÖRÜNTÜLER ve HAVUZUN ONARILAN VE  TADİLATI YAPILMIŞ YENİ GÖRÜNTÜLERİ. DIŞARIYA  YENİ YAPILAN DUŞ BÖLÜMÜ.  AYRICA, 257- TON SU DEĞİŞİMİ YAPILMIŞTIR.