Duyuru

    KARAR DEFTERİ SAYFA 28 / 24 NOLU 20.04.2019 TARİHLİ YÖNETİM KURULU KARARI ÖZETİ

    EKŞİOĞLU ONUR SİTESİNDE ÇALIŞAN GÜVENLİK PERSONELLERİNİN DURUM DEĞERLENDİRİLMESİ 20.NİSAN.2019 TARİHİNDE SİTE YÖNETİM OFİSİNDE ;YÖNETİM KURULU ÜYELERİ,SİTE VEKİLİ AV. MÜLHAN TÜMER VE MİSYON GÜVENLİK HİZ.ŞİT. YETKİLİSİ TANER KOBAŞ İLE BİRLİKTE GÜNDEMDE OLAN GÜVENLİK PERSONELLERİ KONUSU GÖRÜŞÜLMEYE BAŞLANDI SİTE GÜVENLİĞİNİ SAĞLAMAK İÇİN 29.12.2017 TARİHİNDE ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ İŞLERİ SÖZLEŞMESİ AKDEDİLMİŞ VE 5188 SAYILI KANUNDA BELİRTİLDİĞİ ŞEKİLDE HİZMETİN EKSİKSİZ VE KUSURSUZ YERİNE GETİRİLMESİ İLGİLİ ŞİRKET TAAHHÜT ETMİŞTİR.YÖNETİM KURULU OLARAK YAPTIĞIMIZ KONTROL VE DENETİMLERDE GÖREVLİ PERSONELLERİN GÖREVLERİNİ LAYIKIYLA YAPMADIKLARI KENDİLERİNE DUYULAN GÜVENİ SUİSTİMAL EDEREK AYKIRI DAVRANIŞ İÇİN OLDUKLARI 17.04.2019 VE 18.04.2019 TARİHLERİNDE TUTULAN TUTANAKLARDA ACIK OLARAK KAYIT ALTINA ALINMIŞTIR.İLGİLİ PERSONELLER ZAMAN ZAMAN SİTE BAŞKANI TARAFINDAN SÖZLÜ UYARILARDA VE TAVSİYELERDE BULUNULMUŞTUR.29.02.2019 TARİHİNDE DE YÖNETİM KURULUNUN HAZIRLADIĞI KENDİLERİNE SUNDUĞU 14. MADDELİK EK GÖREV TALİMATINI TEBLİĞ EDEREK GÖREV YAPILAN BİRİME DUYURU OLARAK ASILMIŞTIR. DEVRİYE GÖREVLERİNİ AKSATMADAN YAPMALARI KONUSUNDA UYARILMIŞLARDIR.ANCAK BU UYARILARI DİKKATE ALMAYARAK İŞVERENİ ALDATMAYA YÖNELİK DAVRANIŞ VE SUİSTİMALE DEVAM ETMİŞLERDİR.SONUÇ OLARAK BU HUSUSLAR VE KONULAR TOPLANTIYA KATILAN KİŞİLER TARAFINDAN DEĞERLENDİRMELER YAPILDI VE MEVCUT PERSONELLERİN DEĞİŞİMİNE GİDİLEREK YENİ GÖNDERİLECEK PERSONELLERLE SİTE GÜVENLİĞİ ZAFİYETE UĞRATMADAN ÖNLEMLERİN ALINMASI İÇİN İLGİLİ GÜVENLİK FİRMA YETKİLİSİ TANER KOBAŞ'A TOPLANTIDA AKTARILDI.SİTE VEKİLİMİZ AV. MÜLHAN TÜMER 'İNDE FİRMAYA RESMİ VE HUKUKİ BİLDİRİMLERİN YAPILARAK SÜRECİN TAKIP EDİLMESİ KONULARINDA KARARLAR ALINMIŞTIR. HARUN BİÇER (YÖN. KUR. BŞK.)

  • 10.05.2019

2017-EYLÜL AYI FAALİYETLERİ

1-) BLOKLARIN SU HİDROFOR BAKIMLARI YAPILDI A.5- BLOK HİDROFOR BASINÇ MOTORUNUN ŞARTEL PANOSU DEĞİŞTİRİLDİ 2-) SİTE ÖNÜNDEKİ YOLUN AKASYA AĞAÇLARI BUDANDI.ÇEVRE DUVARI VE YOLU GÖRÜNTÜLEYEN BİR ADET KAMERA KONULDU. 3-) A-5 BLOK ÇANAK ELEMBİLERİ VE SANTRAL ADAPTÖRÜ YENİLENDİ.HAVUZUN 01.08. 2017 TARİHİNDE ARIZALANAN 3-ADET LED LAMBASI DEĞİŞTİRİLDİ.

26.10.2017 17:57:41

1- ) BLOKLARIN SU HİDROFOR BAKIMLARI YAPILDI  A.5- BLOK HİDROFOR  BASINÇ MOTORUNUN  ŞARTEL PANOSU YENİLENDİ.                                                                                                                             

 

 

 

 

 

 

 

 

  2-) SİTE ÖNÜNDEKİ  YOLUN AKASYA AĞAÇLARI  BUDANDI.ÇEVRE DUVARI VE YOLU GÖRÜNTÜLEYEN BİR ADETKAMERA KONULDU.   

 

 

              

 

 

 

 

 

 

 

3-) A-5 BLOK ÇANAK ELEMBİLERİ VE SANTRAL ADAPTÖRÜYENİLENDİ.HAVUZUN  01.08. 2017TARİHİNDE  ARIZALANAN 3-ADETLEDLAMBASIDEĞİŞTİRİLDİ.