Duyuru

    KORONA VİRÜS DUYURUSU

    DUYURU 22 Mart 2020 SAYIN SİTE SAKİNLERİ Malumunuz olduğu üzere Corona Virüsü (Covit-19) dünya çapında önlenemeyen sadece ilerlemesi yavaşlatılmaya çalışılan salgın hastalık ve pandomi haline gelmiştir. Bu önlemler kapsamında Site Yönetim Kurulu olarak bina girişlerimiz, asansörlerimiz ve bina içlerinin temizlik ve dezenfekte işlemleri artırılarak devam etmektedir. Sitede görevli personelimizin korunma tedbirler de bu doğrultuda artırılmış ve azami dikkat edilmeye çalışılmaktadır. Hükümetçe alınan son kararlar doğrultusunda özellikle Yaşlı Komşularımızın durumu da göz önünde bulundurularak apartman görevlisi personellerimizin iş planlaması için önlemler alınma mecburiyeti doğmuştur. Bu önlemlerin öncelikli amacı sizlerin, çalışanlarımızın ve çevremizin maksimum seviyede korunmaya çalışmaktır. Bu kapsamda Apartman Görevlisi arkadaşlarımız günlük rutin faaliyetlerine ara vermeksizin devam edeceklerdir. Fakat verilecek tüm hizmetler “Sosyal Koruyucu Mesafe” çerçevesinde devam edecektir. 1 Sabah servisleri geceden bırakılan ve önceden bildirilen talepler çerçevesinde devam edecektir. 2 Öğle servisi ise servis öncesi kapıya bırakılacak küçük notlar ile alınıp yerine getirilecektir. Kapı çalınarak, sorularak sipariş alımına son verilmiştir. Öğle servislerinde Apartman Görevlisi arkadaşlarımız “Görev Tanımları” dışında hiçbir talebi yerine getirmeyeceklerdir. 3 Akşam çöp alımı ise kapı çalınarak toplanmayacak, çöp toplama saatinden önce ağzı bağlı bırakılan çöpler daire kapı önlerinden alınacaktır. Her ne kadar almaya çalıştığımız önlemler ilgili virüsü durdurmaya yetmese de önlem almak adına bu sürece bizleri itmiştir. İlerleyen tarihlerde olabilecek ve alınacak yeni kararlar doğrultusunda düzenlemeler yapılabilecektir. Sizlerden de bu konuda bizlere ve personelimize destek olmanızı rica ediyoruz. Saygılarımızla, Site Yönetim Kurulu

  • 22.03.2020

2015 -EKİM AYI ÇEVRE VE SOSYAL İÇERİKLİ FAALİYETLER 2

29.12.2015 15:33:18

SİTE BAŞKANLARININ ORGANİZE ETTİĞİ MİMARSİNAN MAHALLESİ VE ÇEVRE MAHALELERDE YAŞAYAN İNSANLARIN KARŞILAŞTIKLARI ULAŞIM SORUNLARI İLE İLGİLİ YOLLARIN, KAVŞAKLARIN, YAYA KALDIRIMLARININ  VE ARAÇ OTOPARK  YER SORUNLARI İÇİN ÇEKMEKÖY BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI VE MÜDÜRLERİ İLE UKOME ( ULAŞIM KOORDİNASYON BŞK.) MÜDÜRLERİ, ÇEVRE SORUNLARINI YAKINDAN BİLEN SİTELERİN BAŞKANLARI, MİMARİ TECRÜBESİ OLAN  BİLGE KİŞİLER  28.EKİM .2015 TARİHİNDE TOPLANTI YAPARAK BÖLGENİN SORUNLARINI MASAYA YATIRIP, ÇÖZÜM ODAKLI  PLANLAMALAR YAPILACAĞINI SORUNLARIMIZA DUYARSIZ KALINMAYACAĞINI VE BÖLGEMİZDE KAPALI  ARAÇ OTOPARK PROJELERİNİN OLDUĞUNU  YETKİLİLER  BEYAN  ETMİŞLERDİR. BU KONULARI SİZ SAKINLERİMİZLE PAYLAŞMAK İSTEDİK. BİLGİLERİNİZE SUNARIM.

·      SİTEMİZDE HASTA ZİYARETLERİ, CENAZE, ÇOCUKLARIN SÜNNET VE BENZERİ ETKİNLİK TOPLANTILARINDA  KOMŞULARIMIZLA BİRLİKTE  BULUNMAYA GAYRET GÖSTERMEKTEYİZ.