Duyuru

    KORONA VİRÜS DUYURUSU

    DUYURU 22 Mart 2020 SAYIN SİTE SAKİNLERİ Malumunuz olduğu üzere Corona Virüsü (Covit-19) dünya çapında önlenemeyen sadece ilerlemesi yavaşlatılmaya çalışılan salgın hastalık ve pandomi haline gelmiştir. Bu önlemler kapsamında Site Yönetim Kurulu olarak bina girişlerimiz, asansörlerimiz ve bina içlerinin temizlik ve dezenfekte işlemleri artırılarak devam etmektedir. Sitede görevli personelimizin korunma tedbirler de bu doğrultuda artırılmış ve azami dikkat edilmeye çalışılmaktadır. Hükümetçe alınan son kararlar doğrultusunda özellikle Yaşlı Komşularımızın durumu da göz önünde bulundurularak apartman görevlisi personellerimizin iş planlaması için önlemler alınma mecburiyeti doğmuştur. Bu önlemlerin öncelikli amacı sizlerin, çalışanlarımızın ve çevremizin maksimum seviyede korunmaya çalışmaktır. Bu kapsamda Apartman Görevlisi arkadaşlarımız günlük rutin faaliyetlerine ara vermeksizin devam edeceklerdir. Fakat verilecek tüm hizmetler “Sosyal Koruyucu Mesafe” çerçevesinde devam edecektir. 1 Sabah servisleri geceden bırakılan ve önceden bildirilen talepler çerçevesinde devam edecektir. 2 Öğle servisi ise servis öncesi kapıya bırakılacak küçük notlar ile alınıp yerine getirilecektir. Kapı çalınarak, sorularak sipariş alımına son verilmiştir. Öğle servislerinde Apartman Görevlisi arkadaşlarımız “Görev Tanımları” dışında hiçbir talebi yerine getirmeyeceklerdir. 3 Akşam çöp alımı ise kapı çalınarak toplanmayacak, çöp toplama saatinden önce ağzı bağlı bırakılan çöpler daire kapı önlerinden alınacaktır. Her ne kadar almaya çalıştığımız önlemler ilgili virüsü durdurmaya yetmese de önlem almak adına bu sürece bizleri itmiştir. İlerleyen tarihlerde olabilecek ve alınacak yeni kararlar doğrultusunda düzenlemeler yapılabilecektir. Sizlerden de bu konuda bizlere ve personelimize destek olmanızı rica ediyoruz. Saygılarımızla, Site Yönetim Kurulu

  • 22.03.2020

2019 EYLÜL AYI FAALİYETİ-1

1-1- BLOKLARIN ESKİYEN UYDU ÇANAKLARINDAN 10 –ADET ÇANAK VE 8 ADET LNB CİHAZI DEĞİŞTİ .GÜVENLİK BİRİMİNDE ARIZALANAN KAMERALARIN MONİTÖRÜ YENİLENDİ.DAHA ÖNCE A.3 BLOK SANTRALI DEĞİŞTİ. A.4 VE A.5 BLOK ÇANAK LNB TAKILMIŞTI. 2-2- BLOKLARIN TIKANAN PİS SU ATIK KANALLARININ 7-ADET RÖGAR KUYULARI TEMİZLETİLDİ.

12.10.2019 21:11:23

2- BLOKLARIN PİS SU KANAL RÖGARLARININ  KUYU TEMİZLİKLERİ YAPILDI.

3-BLOKLARIN ÇATILARINDAKİ KIRIK KİREMİTLER DEĞİŞTİRİLDİ. SIVASIZ OLUKLAR SIVANDI. MARTI KUŞLARININ TÜYLERİ VE PİSLİKLERİ DAHİL GENEL ÇATI TEMİZLİĞİ YAPILDI.

 

4- BLOKLARIN A.1, A.2 A.3 , A.4. B.3  ARA BOŞLUK BÖLÜMLERİNDEKİ YERLERİN   ONARIMLARI YAPILDI.

 

5-    B.3 BLOK ARKASI DUVAR ÜSTÜNDE YIKILAN ÇAM AĞAÇLARI BELEDİYE GÖREVLİLERİ TARAFINDAN KALDIRILDI.