Duyuru

    KORONA VİRÜS DUYURUSU

    DUYURU 22 Mart 2020 SAYIN SİTE SAKİNLERİ Malumunuz olduğu üzere Corona Virüsü (Covit-19) dünya çapında önlenemeyen sadece ilerlemesi yavaşlatılmaya çalışılan salgın hastalık ve pandomi haline gelmiştir. Bu önlemler kapsamında Site Yönetim Kurulu olarak bina girişlerimiz, asansörlerimiz ve bina içlerinin temizlik ve dezenfekte işlemleri artırılarak devam etmektedir. Sitede görevli personelimizin korunma tedbirler de bu doğrultuda artırılmış ve azami dikkat edilmeye çalışılmaktadır. Hükümetçe alınan son kararlar doğrultusunda özellikle Yaşlı Komşularımızın durumu da göz önünde bulundurularak apartman görevlisi personellerimizin iş planlaması için önlemler alınma mecburiyeti doğmuştur. Bu önlemlerin öncelikli amacı sizlerin, çalışanlarımızın ve çevremizin maksimum seviyede korunmaya çalışmaktır. Bu kapsamda Apartman Görevlisi arkadaşlarımız günlük rutin faaliyetlerine ara vermeksizin devam edeceklerdir. Fakat verilecek tüm hizmetler “Sosyal Koruyucu Mesafe” çerçevesinde devam edecektir. 1 Sabah servisleri geceden bırakılan ve önceden bildirilen talepler çerçevesinde devam edecektir. 2 Öğle servisi ise servis öncesi kapıya bırakılacak küçük notlar ile alınıp yerine getirilecektir. Kapı çalınarak, sorularak sipariş alımına son verilmiştir. Öğle servislerinde Apartman Görevlisi arkadaşlarımız “Görev Tanımları” dışında hiçbir talebi yerine getirmeyeceklerdir. 3 Akşam çöp alımı ise kapı çalınarak toplanmayacak, çöp toplama saatinden önce ağzı bağlı bırakılan çöpler daire kapı önlerinden alınacaktır. Her ne kadar almaya çalıştığımız önlemler ilgili virüsü durdurmaya yetmese de önlem almak adına bu sürece bizleri itmiştir. İlerleyen tarihlerde olabilecek ve alınacak yeni kararlar doğrultusunda düzenlemeler yapılabilecektir. Sizlerden de bu konuda bizlere ve personelimize destek olmanızı rica ediyoruz. Saygılarımızla, Site Yönetim Kurulu

  • 22.03.2020

2018-ekim 2-KASIM AYLARI FAALİYETLERİ

1) A.1- A.2- B.1 BLOKLARININ ARIZALANAN İNTERKOM SANTRALLERİ YENİLENDİ VE B.2 İLE B.3 BLOK GİRİŞLERİNDEKİ DAİRE ZİL NUMARA BUTON PANOLARI YENİLENDİ. 2)YÖNETİM, GÜVENLİK ODALARI VE A.5 GÖREVLİ DAİRESİ-A.4.TOPLANTI SALONU BOYANDI. 3.) YAZLARI KUŞ CENNETİ OLAN SİTEMİZİN BLOK ÇATI KİREMİT ÜSTÜ VE KANALLARDA BİRİKEN TÜY, KANAT KUŞ ATIKLARI; DÖRT AY İÇİNDE 4 DEFA TEMİZLENDİ.

16.11.2018 22:44:45

-) İMAR BARIŞ AFFI ÇALIŞMALARI DEVAM ETMEKTE ‘’YAPI KAYIT BELGE ‘’MÜRACAATLARI YAPILDI. 25.11.2018 TARIHİNDE OLAĞANÜSTÜ KAT MALİKLERİ GENEL KURUL TOPLANTISI  YAPILMASI KARARI ALINDI.