Duyuru

    KARAR DEFTERİ SAYFA 28 / 24 NOLU 20.04.2019 TARİHLİ YÖNETİM KURULU KARARI ÖZETİ

    EKŞİOĞLU ONUR SİTESİNDE ÇALIŞAN GÜVENLİK PERSONELLERİNİN DURUM DEĞERLENDİRİLMESİ 20.NİSAN.2019 TARİHİNDE SİTE YÖNETİM OFİSİNDE ;YÖNETİM KURULU ÜYELERİ,SİTE VEKİLİ AV. MÜLHAN TÜMER VE MİSYON GÜVENLİK HİZ.ŞİT. YETKİLİSİ TANER KOBAŞ İLE BİRLİKTE GÜNDEMDE OLAN GÜVENLİK PERSONELLERİ KONUSU GÖRÜŞÜLMEYE BAŞLANDI SİTE GÜVENLİĞİNİ SAĞLAMAK İÇİN 29.12.2017 TARİHİNDE ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ İŞLERİ SÖZLEŞMESİ AKDEDİLMİŞ VE 5188 SAYILI KANUNDA BELİRTİLDİĞİ ŞEKİLDE HİZMETİN EKSİKSİZ VE KUSURSUZ YERİNE GETİRİLMESİ İLGİLİ ŞİRKET TAAHHÜT ETMİŞTİR.YÖNETİM KURULU OLARAK YAPTIĞIMIZ KONTROL VE DENETİMLERDE GÖREVLİ PERSONELLERİN GÖREVLERİNİ LAYIKIYLA YAPMADIKLARI KENDİLERİNE DUYULAN GÜVENİ SUİSTİMAL EDEREK AYKIRI DAVRANIŞ İÇİN OLDUKLARI 17.04.2019 VE 18.04.2019 TARİHLERİNDE TUTULAN TUTANAKLARDA ACIK OLARAK KAYIT ALTINA ALINMIŞTIR.İLGİLİ PERSONELLER ZAMAN ZAMAN SİTE BAŞKANI TARAFINDAN SÖZLÜ UYARILARDA VE TAVSİYELERDE BULUNULMUŞTUR.29.02.2019 TARİHİNDE DE YÖNETİM KURULUNUN HAZIRLADIĞI KENDİLERİNE SUNDUĞU 14. MADDELİK EK GÖREV TALİMATINI TEBLİĞ EDEREK GÖREV YAPILAN BİRİME DUYURU OLARAK ASILMIŞTIR. DEVRİYE GÖREVLERİNİ AKSATMADAN YAPMALARI KONUSUNDA UYARILMIŞLARDIR.ANCAK BU UYARILARI DİKKATE ALMAYARAK İŞVERENİ ALDATMAYA YÖNELİK DAVRANIŞ VE SUİSTİMALE DEVAM ETMİŞLERDİR.SONUÇ OLARAK BU HUSUSLAR VE KONULAR TOPLANTIYA KATILAN KİŞİLER TARAFINDAN DEĞERLENDİRMELER YAPILDI VE MEVCUT PERSONELLERİN DEĞİŞİMİNE GİDİLEREK YENİ GÖNDERİLECEK PERSONELLERLE SİTE GÜVENLİĞİ ZAFİYETE UĞRATMADAN ÖNLEMLERİN ALINMASI İÇİN İLGİLİ GÜVENLİK FİRMA YETKİLİSİ TANER KOBAŞ'A TOPLANTIDA AKTARILDI.SİTE VEKİLİMİZ AV. MÜLHAN TÜMER 'İNDE FİRMAYA RESMİ VE HUKUKİ BİLDİRİMLERİN YAPILARAK SÜRECİN TAKIP EDİLMESİ KONULARINDA KARARLAR ALINMIŞTIR. HARUN BİÇER (YÖN. KUR. BŞK.)

  • 10.05.2019

2017-MAYIS AYI FAALİYETLERİ

BLOKLARDAKİ REVİZYONU YAPILAN 16 -ADET ASANSÖRE GÜVENLİK BÖLÜMÜNDEN DİREK İLETİŞİM İÇİN AYRI AYRI TELEFON HATTI ÇEKİLDİ.

04.06.2017 22:27:28

1-)       SİTEMİZ ASANSÖRLERİNDE BULUNAN BAS KONUŞ İNTERKOM SİSTEMİ ,YENİ REVİZYON YAPILAN ASANSÖRLERİMİZDE UYGULANAMADIĞI İÇİN TSE. 'NİN  İSTEDİĞİ  KAT DA KALMALARDA VE ACİL KURTARMALARDA  DİREK TELEFON HATTININ OLMASI GEREKTİĞİNİ BUNUN İÇİN YENİ BİR ALT YAPI YAPILARAK HER ASANSÖRE AYRI AYRI HAT ÇEKİLMESİ İSTENMİŞ, BUNA GÖREDE İSTENİLEN TELEFON SİSTEMİ YAPILMIŞTIR      2-)    B.3 BLOK D: 35'İN ÇATISI YAĞMUR SUYU AKITTIĞI İÇİN KOMPLE AKTARILDI.AYRICA A.3 BLOK ÇATISINDAKİ  KIRIK OLAN KİREMİTLER YENİLENDİ. 3-) ARIZALANAN SİTE BAHÇE SULAMA MOTORU VE TANKI YENİLENEREK KUYU DİBİNE DALGIÇ MOTOR ALINDI.4-) SİTE İÇİNDEKİ TRETUVAR TAŞLARI VE ÇİZGİLERİN BOYASI YENİLENDİ. KAMELYALAR BOYANDI. B. 2 BLOK SU HİDRAFOR MOTORU SES  YAPMASI NEDENİYLE  DUVAR ÖRÜLEREK KAPALI KONUMA GETİRİLDİ.